Bambusové žaluzie

Dřevěné žaluzie s bambosovou lamelouDřevěné horizintální žaluzie s bambusovou lamelou jsou jedním z významných prvků na trhu stínění. Trend užití přírodních materiálů si nachází stále více příznivců. Bambus je travina, jejíž neobyčejné vlastnosti a vzhled se daří zúročit při výrobě nábytku i podlah, a nejnověji i při výrobě žaluzií. Lamela pro výrobu žaluzií je tenká (tenčí než podobná použitá pro výrobu dřevěných žaluzií), lehká, neuvěřitelně pružná a přitom tvrdá a odolná. Nejde o masiv. Lamela vzniká lepením bambusových štěpů, kterým je docíleno maximální tvarové odolnosti proti zkroucení „do vrtule".
Jemné tónování odstínů jednotlivých lamel a drobné povrchové nerovnosti materiálu dávají žaluzii kouzlo přírodního prvku interiéru.

Typy bambusových žaluzií

Comfort-50 Comfort-25 Euro-25
Comfort 50 ›
Comfort 25 ›
Euro 25 ›
Bambus-25 Euro-25-s-rondo-listou  
Bambus 25 › Euro 25 s rondo lištou ›  

Použití:
Žaluzie
najdou své uplatnění téměř ve všech interiérech. Vzhledem ke své rozmanitosti se hodí na takřka každé okno. Lze je uplatnit také u šikmých či atypických oken.

Ovládání:
Řetízkem
- progresivní typ ovládání, na který poskytujeme čtyřletou záruku.
Motorické - buď místní spínačem, nebo dálkové.
Dřevěnou tyčkou a provázkem s brzdou

Materiál:
Dřevěné horizontální žaluzie
- moderní a elegantní způsob zastínění interiérů.

Máte-li zájem o cenovou nabídku, vyplňte poptávkový formulář s přibližnými rozměry výrobku nebo nám zavolejte na +420 603 462 144.
Nejpozději do 48 hodin Vám bude zaslána zpět cena.

Fotogalerie