Rolety SunStop

Rolety SunStop

Předokenní látkové rolety SunStop účinně zastíní váš interiér. Zapomeňte na letním žárem rozehřáté místnosti. Předokenní látkové rolety jsou umístěny na okenním rámu z vnější strany, a zadrží tak tepelné záření dříve, než pronikne přes sklo do interiéru.
Předokenní rolety SunStop jsou vyrobeny ze speciální proti tepelné látky Soltis, jež je částečně transparentní a umožňuje přirozený vizuální kontakt uživatelů s venkovním prostorem. Neváhejte a investujte do této stínící techniky, která vám poskytne soukromí a příjemné světlo ve své domácnosti.

Typy rolet SunStop

SunStop manuální – ručně ovládané rolety, které propouští vhodné množství denního světla a umožňují příjemný a přirozený průhled ven.

Barevná provedení konstrukce

Barevné provedení konstrukce rolet do oken

  • Bílé provedení kazety (kazeta, spodní profil, fixační háčky i všechny viditelné plastové díly v bílé barvě)
  • Šedo-eloxované provedení kazety (kazeta a spodní profil elox, fixační háčky a všechny viditelné plastové díly v šedé barvě

Na přání lakujeme kazetu, spodní profil a fixační háčky do libovolné barvy RAL. Plastové díly pro rolety do oken jsou vždy možné jen v bílé, šedé či hnědé barvě.

Barevné provedení tkaniny u rolety do oken

Speciální protitepelná tkanina Soltis se dodává pro rolety na okna ve dvou hustotách tkaní: více perforovaná řada Soltis 86 a hustěji tkaná řada Soltis 92. Vybírejte z široké nabídky 18 barevných provedení. Díky tomu můžete přesně přizpůsobit rolety do oken SunStop vašemu vkusu a potřebám. 

Zaujala Vás naše stínící technika?

Máte-li zájem o cenovou nabídku, vyplňte » poptávkový formulář s přibližnými rozměry výrobku nebo nám zavolejte na +420 603 462 144.

Nejpozději do 48 hodin Vám bude zaslána zpět cena.

Domažlická 1728/28
251 01 Říčany u Prahy

IČO: 71134913
DIČ: CZ7304120109

Číslo účtu: 43-7511960267/0100

Top