Venkovní žaluzie Z-90 Noval - představuje současnou špičku ve výrobní skupině venkovní žaluzie. Tato venkovní žaluzie zaručuje dokonalé doklopení lamel

Venkovní žaluzie Z-90 Noval

Venkovní žaluzie Z-90 představují současnou špičku ve výrobní skupině venkovních žaluzií. Tento typ žaluzií v sobě nese všechny výhody použití žaluzie C-80 a navíc přidává další konstrukční vylepšení, které zvyšují komfort používání těchto žaluzií. Jednotlivé lamely mají tvar písmene Z. Tato úprava zaručuje dokonalé doklopení žaluzie a minimalizuje tak množství světla, které prochází plochou žaluzie. Na hranách lamel je nalisováno pryžové těsnění, které tlumí hluk vznikající při dotyku lamel. Odhlučňovací vlastnosti žaluzie oceníte nejvíce v rušných částech města. Další výhodou těchto žaluzií je skutečnost, že jednotlivé lamely jsou 90 mm široké a na metr výšky je třeba menšího počtu lamel. Tím se snižuje výška nábalu při stažené žaluzii. Při vytažení je celý nábal lamel schován za krycí plech. Ten může být sladěn s barvou fasády nebo naopak v kontrastní barvě jako architektonický prvek. Žaluzie mohou být ovládány klikou nebo motorem se sluneční a větrnou automatikou. Motor lze připojit na sdružené programovatelné řízení, které za uživatele samo provádí spouštění a vytahování clony. Venkovní žaluzie Z-90 mají výborné užití v zastínění oken administrativních budov a komerčních objektů, ale také moderních rodinných domů. Dobré jméno si získaly především díky své dlouhé životnosti a spolehlivosti.

Zaujala Vás naše stínící technika?

Máte-li zájem o cenovou nabídku, vyplňte » poptávkový formulář s přibližnými rozměry výrobku nebo nám zavolejte na +420 603 462 144.

Nejpozději do 48 hodin Vám bude zaslána zpět cena.

Domažlická 1728/28
251 01 Říčany u Prahy

IČO: 71134913
DIČ: CZ7304120109

Číslo účtu: 43-7511960267/0100

Top